elenco Aziende - HOME PAGE -

Actyva P Faktori KIT MAN
< KEMON BACK

Produktet Man- bojë - KEMON


ACTYVA P FAKTORI KIT MAN
Parandalimi i bien njeri
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 94337 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Actyva P Faktori KIT MAN
Parandalimi i bien njeri
Tags efikasitetin e provuar në Klinikën dermatologji në Universitetin e Bolonjës.

Tags Actyva P Faktori locion
E pasur me acide yndyrore me origjinë bimore, ekstrakte bimore, minerale dhe vitamina :
• frenon aktivitetin e 5 -alfa reductase enzimë
• shtrin
• parandalon formimin e radikaleve të lira
• stimulon rritjen e një fije floku të fortë dhe të trashë
kuti : shishe me bombol me vrimë nxjerrëse 60 dhe 5 ml në kutinë e 12 copë

Tags Actyva P Faktori shampo
bien parandalimin
• Butësisht pastron dhe zhvillon në të njëjtën kohë një veprim sebum - rregullues
• ka një stimuluese dhe antioxidant e
• bën flokët
• lë një ndjesi të këndshme e freski
kuti :. dhe 1.500 shishe 250 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy